Oknoland z Mielca

 

Oknoland z Mielca

Dystrybutor okien i drzwi z różnych materiałów – Mielec 

Oprócz wysokiej jakości sprzedawanych przez nas produktów, zaufanie naszych klientów zdobywamy również poprzez staranny i fachowy montaż, doradztwo techniczne oraz szybką realizację. Efektem naszej pracy jest zadowolenie klientów, o czym świadczą referencje zamieszczone na stronie, jak i wystawione rekomendacje.

Nasze główne obszary specjalizacji to sprzedaż i montaż: 

  • okien,
  • drzwi,
  • rolet,
  • markiz,
  • żaluzji,
  • pergoli.

Jako doświadczony dystrybutor drzwi zewnętrznych, okien, rolet i akcesoriów dbamy zarówno o aspekty funkcjonalne, jak i estetyczne. Nasze rozwiązania oszczędzają energię, służą jako doskonała bariera akustyczna i chronią dom przed wejściem intruzów.

Całości dopełnia pełen zakres personalizacji, w tym najnowocześniejsze techniki otwierania drzwi. Oprócz konwencjonalnych rozwiązań dostarczamy niestandardowe produkty dopasowane do potrzeb klienta.

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej, osłon zewnętrznych oraz wewnętrznych. Działamy na terenie woj. podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Naszym klientom oferujemy bogate doświadczenie, które jest stale poszerzane. Nasza oferta dedykowana jest wszystkim, którzy szukają indywidualnych rozwiązań, oczekują fachowego doradztwa oraz profesjonalnych usług. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymiu, jak i dużymi firmami.
Nasze produkty są nowoczesne i funkcjonalne. Stale je udoskonalamy korzystając z najnowszych rozwiązań, które pojawiają się na rynku Polskim i europejskim. W tym zakresie współpracujemy z renomowanymi firmami.
Kilkunastoletnie doświadczenie naszych monterów i serwisantów gwarantuje fachowość i zadowolenie z naszych usług.

Ponadto oferujemy profesjonalny oraz kompleksowy serwis okien, dzrwi, rolet - regulacje, naprawy oraz przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jak działamy separator

Poznanie

Poznanie
potrzeb

Zainteresowanie klienta naszą ofertą i przedstawienie szczegółowych informacji na jej temat.

koncepcja

Koncepcja

Dobór odpowiedniego produktu, który będzie spełniał oczekiwania klienta.

Kosztorys

Kosztorys

Przygotowanie szczegółowej oferty na zakup wybranego asortymentu.

Realizacja

Realizacja

Po akceptacji oferty przystępujemy do realizacji zamówienia.

Montaż

Montaż

Dostarczone produkty instalujemy i przekazujemy do użytku klienta.

NASZE REALIZACJE separator
realizacje
realizacje
realizacje
realizacje
realizacje
realizacje