Moskitiery okienne – Mielec – montaż, sprzedaż, doradztwo

Mało kto przepada za owadami, zwłaszcza za tymi, które letnią porą wlatują do naszych domówczy mieszkań.

 • logo-anwis
 • logo-deco-sun

Nie jest łatwo skutecznie pozbyć się latających natrętów, na szczęście istnieje prosty sposób, aby zapobiec ich przedostaniu się do pomieszczeń. Tym sposobem jest zastosowanie moskitiery. Dzięki niej będziemy mogli wypoczywać w swoim domu przy otwartym oknie, nie martwiąc się tym, że do środka przedostanie się jakiś nieproszony gość.

Dostarczamy wysokiej jakości, trwałe i niezawodne moskitiery okienne, zawsze biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W asortymencie Oknoland znajdziesz ogromną różnorodność produktów, takich jak:

 • moskitiery plisowane,
 • moskitiery do okien dachowych, 
 • moskitiery do okien niestandardowych.

Nasza ekipa montażowa szybko założy moskitierę okienną tam, gdzie tego potrzebujesz. Do produkcji artykułów, które oferujemy wykorzystywane są wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu siatka moskitiery w żaden sposób nie ogranicza widoczności, co jest dużą zaletą. Jednocześnie doskonale chroni przed owadami w letnie dni. 

 

Moskitiery drzwiowe – Mielec

Firma Oknoland prezentuje także bogatą gamę moskitier drzwiowych. Najlepszą obroną przed wiosennymi i jesiennymi insektami w pokoju jest zamontowanie ich w drzwiach balkonowych. Produkty te zatrzymują stale obecne w naszych domach pyłki i kurz oraz dzięki siatce o gęstszym splocie, stanowią doskonałą ochronę dla alergików.
Dostarczamy przede wszystkim moskitiery ramkowe i rolowane. Ich siatka wykonana została z tworzywa PCV, a jej gęstość można dopasować do potrzeb klienta i miejsca montażu. 

 

Moskitiery plisowane tarasowe

 • Moskitiery plisowane
 • Moskitiery plisowane
 • Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane tarasowe

 

System moskitiery plisowanej to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Produkt ten doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów. Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym. Tym samym moskitiera zajmuje niewiele miejsca pozwalając w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. Co ważne, w żadnym stopniu nie pogarsza ona funkcjonalności drzwi, ani nie ogranicza widoczności na zewnątrz. System ten charakteryzuje się niezwykle płynnym przesuwem, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Ponadto budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium dzięki czemu jest trwała i wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo można ją polmalować na dowolny kolor.

 

Moskitiery drzwiowe

 • Moskitiery drzwiowe
 • Moskitiery drzwiowe
 • Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe

 

Moskitiera otwierana stosowana zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykają otwartą moskitierę, podnoszą komfort ich użytkowania.

 

Moskitiery ramkowe

 • Moskitiery ramkowe
 • Moskitiery ramkowe
 • Moskitiery ramkowe
 • Moskitiery ramkowe
 • Moskitiery ramkowe
 • Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe

 

Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych łapek obrotowych. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Rama moskitiery wykonana jest z profili aluminiowych malowanych proszkowo lub okleinoiwanych, łączona jest łącznikami kątowymi. Siatka winylowa lub aluminiowa wciskana na usztywniaczu.

 

Moskitiery Plisowane okienno dachowe

 • Moskitiery plisowane
 • Moskitiery plisowane
 • Moskitiery plisowane
 • Moskitiery plisowane

Moskitiery Plisowane okienno dachowe

 

System moskitiery okienno dachowej stanowi uzupełnienie oferty moskitier plisowanych i został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o montażu na stolarce okiennej i oknach dachowych. Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu górnym moskitiery. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość naciągu każdego ze sznurków prowadzących siatkę moskitiery, co pozwala na jej dokładne i równomierne rozłożenie. Jest ona dostępna w kilku rozmiarach tzw. setach, które w zależności od potrzeb można symetrycznie docinać, dopasowując tym samym układ plis do wielkości okna. Zmykanie i otwieranie moskitiery jest bardzo proste i płynne, dzięki układzie sprężyn zainstalowanych w profilu dolnym. Elementy naciągowe zostały estetycznie ukryte pod specjalnym profilem maskującym, który ma możliwość wypinania i wpinania w dowolnym momencie. Profil przesuwny moskitiery, dzięki zaprojektowanemu zagłębieniu, pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie. Istnieje także możliwość zatrzymania moskitiery w dowolnym momencie. Jej konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, gwarantując jej trwałość. Maksymalne gabaryty moskitiery to 2.3 m x 2 m.

 

Moskitiery rolowane dachowe oraz pionowe

 • Moskitiery rolowane
 • Moskitiery rolowane
 • Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane dachowe oraz pionowe

 

System moskitiery rolowanej to nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie zaprojektowane głównie z myślą o montażu na oknach dachowych.

Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i bazuje w głównej mierze na elementach składowych systemu MZN. Pozwoliło   to tym samym na wykorzystanie m.in.  listwy dolnej i prowadnic, które zostały idealnie dopasowane do specjalnie zaprojektowanego zaczepu hakowego. Dzięki  innowacyjnemu rozwiązaniu możliwe jest zablokowanie listwy dolnej na oknach dachowych od wewnętrznej strony. Ponadto przemyślany kształt zaczepu pozwala na sprawne wklikiwanie i wykliwanie listwy dolnej, co sprawia, że użytkowanie moskitiery jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Dodatkowo zaczep zapewnia doszczelnienie dolnej części moskitiery, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uszczelek.

Proponowany system jest niezwykle uniwersalny, gdyż dostosowany jest także do montażu na oknach pionowych. Dzięki zaprojektowaniu w ramach systemu wariantu prowadnicy z odsadzeniem możliwy jest również montaż moskitiery rolowanej w sytuacji, gdy okno wyposażone zostało w okapnik, który uniemożliwia standardową instalację bezpośrednio do ramy okiennej. Rozwiązanie to poprawia dostępność do listwy dolnej i ułatwia zapinanie zaczepu.

 

Moskitiery przesuwne

 • Moskitiery drzwiowe

Moskitiery przesuwne

 

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2m x 2.5m. Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna.

pomiar, wycena i montaż gratis!

Jeżeli chcesz spotkać się z naszym projektantem zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu spotkania.

zapytaj o szczegóły