Gwarancja najwyższej jakości

Żaluzje aluminiowe
Żaluzje aluminiowe to nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenie sprawiają, że znajdują uznanie u najbardziej wymagających klientów. W naszej kolekcji żaluzje aluminiowe występują w dwóch szerokościach lameli: 25 mm i 50 mm.

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane i bambusowe stworzą niezwykłą atmosferę w każdym pomieszczeniu naszego domu. Nasze drewniane żaluzje pozwalają w łatwy sposób operować światłem słonecznym. Do wyboru mają Państwo różne szerokości lamel 25 mm, 50 mm i 70 mm oraz całą gamę ciepłych i nowoczesnych barw. Niezależnie od tego, czy wnętrze jest urządzone w stylu rustykalnym, nowoczesnym czy klasycznym, nasze drewniane żaluzje idealnie pasują do pomieszczenia. A ponadto są one zawsze wykonywane w pełni na wymiar. Płynną regulację osłonami zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego.

Nasze żaluzje drewniane i bambusowe wyróżnia jakość, wygląd oraz funkcjonalność. Precyzyjnie wykonane, z uwzględnieniem wszelkich detali, zapewnią Ci bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

Plisy
Plisy - nowoczesne rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie przesłaniają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin w kolekcji pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien. W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry.

Rolety rzymskie
Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne które podnoszone są przy pomocy mechanizmu elektrycznego lub mechanizmu sterowanego łańcuszkiem Świetnie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i stylowych.

Zupełnie nowym i praktycznym rozwiązaniem są rolety rzymskie w systemie RVS. Jest on montowany w świetle szyby, a co za tym idzie - nie utrudnia otwierania skrzydeł okiennych. To rozwiązanie, które zapewnia swobodę w przesłanianiu dowolnie wybranej części okna. Rynny takiej rolety (górną i dolną) możesz dowolnie przesuwać wzdłuż listwy przy szybowej, za pomocą wygodnych uchwytów. W ten sposób roleta utworzy w oknie efektowne zakładki.

Vertikale
Vertikale Top-Line to ekskluzywna linia perfekcyjnie działających vertikali dla wymagającego klienta. Mają zastosowanie jako osłona w modnych wnętrzach, w nowoczesnej architekturze lub w dużych przeszklonych powierzchniach. Głównym ich atutem jest efekt estetyczny i możliwość regulowania dopływu światła zewnętrznego. Dostępna w kolekcji gama tkanin, zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta klienta. Vertikale mogą być montowane w poziomie lub ukośnie. Ich szyny mają kształt prosty, ale mogą też być gięte na wymiar. Szyna dostępna jest w kolorze białym, srebrnym i czarnym.

Rolety Dzień i Noc
Rolety Dzień i Noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Roleta Dzień i Noc jest typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia.

Rolety materiałowe
Rolety materiałowe są najbardziej popularnym systemem osłon okiennych. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Zastosowane w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację. Kolekcja tkanin charakteryzuje się wyjątkowo bogatą gamą kolorów i wzorów, od transparentnych poprzez pół-przepuszczające światło do całkowicie zaciemniających, a wszystkie dostępne są wśród tkanin gładkich i deseniowych. W naszej ofercie posiadamy wiele modeli rolet, od wolno-wiszących po wiele typów rolet w kasetach z prowadnicami.

Zobacz więcej na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Adres

Oknoland
Ul. Wojsławska 41
39-300 Mielec

Nasza lokalizacja: