Gwarancja najwyższej jakości

Okna mogą spełniać specjalne funkcje – skutecznie chronić przed hałasem z zewnątrz lub oszczędzać energię. Warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry okien: współczynnik przenikania ciepła Uw, wskaźnik izolacyjności akustycznej Rw, współczynnik infiltracji, klasę szczelności, klasę odporności na obciążenie wiatrem. Jakość i liczba uszczelek w oknach, rodzaj szyb,funkcjonalność okuć, i liczba komór w profilach to cechy,które świadczą o jakości okien.
Aby okno było tym z najwyższej półki, ważne jest jego solidne i profesjonalne wykonanie, a to z kolei gwarantuje satysfakcję klienta. Jednakże okno samo w sobie nie będzie spełniało w pełni swej funkcji jeżeli nie zostanie prawidłowo zamontowane. Każdy inwestor powinien zdawać sobie sprawę, że tylko solidne, dobrze wyposażone okno plus fachowy montaż gwarantuje wieloletnią satysfakcję i zadowolenie.
Dlatego my dysponujemy własną profesjonalną ekipą monterską, a nasi montażyści dzięki odbytym szkoleniom posiadają praktyczną wiedzę z zakresu energooszczędnego, hermetycznego i ciepłego montażu.
Poniżej przedstawiamy Państwu zarówno tradycyjne jak i nowoczesne wzornictwo profili okiennych. W obu przypadkach znajdą Państwo coś dla siebie.

Ideal 7000
Seria profili IDEAL 7000 dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej okna. System uzyskał w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości Uf=1,1 W/m2K, co w połączeniu z możliwością stosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm stanowi bardzo atrakcyjną propozycję produktową.

Ideal 8000
System o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem środkowym, 6 - komorowy. System Ideal 8000 to propozycja firmy Aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii Ideal 8000 głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. W systemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, co pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych.

Softline 82 MD
Łagodnie zarysowane kształty. Niższa wysokość konstrukcji pozwala na lepsze doświetlenie mieszkania.
- Wielokomorowa konstrukcja. Trzy komory zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.
- Specjalna uszczelka z komorą chroni przed przenikaniem wilgoci i powietrza.
- Idealnie gładkie powierzchnie z tworzywa całkowicie odpornego na oddziaływanie czynników atmosferycznych i starzenie się, nie wymagające malowania.
- Specjalna konstrukcja wzmocnienia skrzydła gwarantuje idealną statykę i bezpieczeństwo.
- Układ trzech uszczelek (zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej) doskonale izoluje hałas, wilgoć, zimno i przeciągi.

Zobacz więcej na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Adres

Oknoland
Ul. Wojsławska 41
39-300 Mielec

Nasza lokalizacja: