Gwarancja najwyższej jakości

Dostępne są w różnych systemach oraz szerokiej gamie kolorystycznej.

Markiza Tarasowa
Tą markizę polecamy na małe tarasy lub balkony. Niewielka markiza nie wymaga ciężkiej konstrukcji. Ten model nie posiada belki montażowej czyniąc konstrukcję lżejszą i tańszą. Markiza mimo prostej konstrukcji doskonale radzi sobie na wietrze i posłuży długie lata.

Markiza Tarasowa w kasecie
Daj się zaskoczyć niesamowitym rozwiązaniom jakie kryje nowa wersja markizy, którą zamknęliśmy w eleganckiej kasecie. Czaru dopełnia podwyższona odporność wiatrowa. Kaseta zapewnia tkaninie czystość podczas gdy markiza jest zwinięta.

Markiza Okienno-balkonowa
Proponujemy kilka modeli markiz okienno-balkonowych różniących się rozmiarami, siłą ramion i rodzajem napędu. Tego typu markizy stosuje się na małych balkonach lub do osłonięcia okien. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w miejscach gdzie rolety wewnętrzne nie radzą sobie z zatrzymaniem ciepła. Markiza w przeciwieństwie do rolety zatrzymuje ciepło i światło na zewnątrz nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczenia.

Pergola
Doskonałe rozwiązanie do zadaszenia dużego tarasu lub ogródka restauracji. Konstrukcja pergoli jest bardziej odporna na wiatr niż markiza tarasowa. Projektując pergole zadbaliśmy o to by poprzeczne podtrzymanie tkaniny zostało zwinięte wraz z tkaniną pozostawiając na stałe tylko zewnętrzne profile konstrukcji. Do naprężenia tkaniny służą siłowniki gazowe zapewniające doskonałe napięcie.

Roleta materiałowa zewnętrzna w kasecie
Tego typu markizy stosuje się do osłonięcia okien. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w miejscach gdzie rolety wewnętrzne nie radzą sobie z zatrzymaniem ciepła. Markiza w przeciwieństwie do rolety zatrzymuje ciepło i światło na zewnątrz nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczenia.

System Veranda
Markiza w kasecie stosowana jako zadaszenie ogrodów zimowych i dużych okien dachowych. Do naprężenia tkaniny służą siłowniki gazowe zapewniające doskonałe napięcie.

Zobacz więcej na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Adres

Oknoland
Ul. Wojsławska 41
39-300 Mielec

Nasza lokalizacja: