Shuttersy

Shuttersy to okiennice wewnętrzne z ruchomymi lamelami. Shuttersy stanowią szczególną alternatywę zasłon czy żaluzji. Shuttersy firmy Jasno Shutters doskonale będą pasować do każdego wnętrza, ponieważ można skomponować je z elementów dobieranych według własnego życzenia. Shuttersy to nastrojowe, funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu okiennice wewnętrzne.

Shutters składa się z jednego lub większej ilości paneli, w których zamocowane są lamele. Lamele można obracać w górę i w dół za pomocą listwy znajdującej się z przodu shuttersa. Można również wybrać opcję Clear View, w której mechanizm obsługi ukryty jest z tyłu okiennicy. W tej wersji ustawienie lamel odbywa się poprzez bezpośrednie

Kolekcja kolorów oferowanych przez Jasno Shutters aktualnie obejmuję 50 kolorów lakieru kryjącego i bejcy. Ponadto shuttersy mogą być dostarczane w prawie wszystkich kolorach RAL i NCS.

Szczególną cechą shuttersów Jasno Shutters są ukryte zawiasy. Gdy shuttersy są zamknięte zawiasy są niewidoczne. Dzięki temu panele idealnie do siebie przylegają, co nadaje shuttersą spokojny wygląd nacechowany oszczędnościa formy.

Shuttersy Jasno są do nabycia w różnorodnych rodzajach drewna. Jaki rodzaj drewna wchodzi dla Państwa w rachubę, zależy od Państwa indywidualnego gustu oraz zamierzonego sposobu wykorzystania shuttersów. Jasno wybiera drewno ze szczególną starannością. Nie dostarczamy drewna z odchyleniami koloru czy struktury lub sękami. Poza tym wszystkie lamele zostają wycięte promieniście. Ten sposób wycięcia daje ładne słoje i redukuje do minimum wykrzywienia. Ponadto wszystkie shuttersy Jasno nadają się do zastosowania w łazience.

Shuttrsy Jasno wykonane są z drewna lipowego, znanego pod nazwą „basswood.  Jest to gatunek drewna o pięknej strukturze, lekkiego i łatwego w obróbce. Shuttersy są perfekcyjnie lakierowane i odporne na wilgoć, a zatem można je bez obaw montować w łazience.

Ecowood (drewno kompozytowe), Shuttersy Ecowood tworzą niekosztowny wariant shuttersów basswood. Są produkowane z prasowanych włókien drzewnych, które odzyskiwane są z odnawialnych upraw drzewnych. Ciężar właściwy jest wyższy niż przy Basswood, jak również odmienny jest proces malowania. Stąd możliwości z Ecowood są minimalnie ograniczone.

Western Red Cedar (drewno cedrowe), Western Red Cedar jest lekkim, czerwono-brązowym drewnem cedrowym z jasnymi, równomiernymi włóknami, bez słojów i sęków. Panele shuttersów pokryte są bezbarwnym olejem. Dzięki temu pozostają widoczne piękny kolor i struktura drewna. Shuttersy z Western Red Cedar posiadają surowy wygląd i nadają wystrojowi wnętrz osobliwy charakter.

Shuttersy wykonywane są na wymiar. Nadają się idealnie do okien o nietypowych kształtach np. okien okrągłych, łukowych, ukośnych, a nawet sześciokątnych. Shuttersy można również montować we wnęce przed oknem uchylno-rozwiernym lub bezpośrednio na ramie okna.

Aby zamówić wycenę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

Pomiary i zamówienia:
tel. 604 403 488

Biuro
tel. 787 327 933

e-mail: biuro@oknoland.mielec.pl


Script logo